Search

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ 

Лазерна епіляція — найефективніший, безпечний спосіб отримати ідеально гладеньку шкіру БЕЗ небажаного волосся. Лазерна епіляція впливає виключно на волосяну цибулину і не травмує шкіру.

Лазерна епіляція — процедура видалення волосся за допомогою впливу імпульсів лазеру, що руйнують волосяний фолікул.

Спеціаліст спрямовує світловий імпульс на певну ділянку шкіри. Промінь поглинається меланіном (Меланін — пігмент, який міститься в волосині), і нагріваючи фолікул проникає в нього, що руйнує його.

Angel Laser Studio допоможе позбутися від небажаного волосся. Вже після перших процедур Ви зможете насолодитись відчуттям перемоги над небажаним волоссям у будь-яких ділянках тіла.

Розвивайте досконалість та впевненість в собі, обравши послугу лазерна епіляція в Angel Laser Studio.

Лазерний імпульс здатний проникати в шар дерми лише на глибину 2-3 мм, що виключає пошкодження тканин, утворення рубців.

При виконанні всіх рекомендацій ви також можете не боятися виникнення алергічних реакцій, пігментних плям, подразнення на шкірі.

Помітний результат вже після першої процедури!  Лазер здатний видалити до 98% волосся, чого неможливо досягти іншими методами.
При цьому отриманий результат зберігається роками. З кожною процедурою волосся буде все менше і менше. 

Лазерний імпульс на шкірі відчувається як легке поколювання в області епіляції.

Лазер діє виключно на Меланін та корінь волосся, шкіра залишається в безпеці.

Під час проведення процедури спеціаліст рівномірно обробляє шкіру, а апарат нагріває фолікули і руйнує їх.

Мінімальний час на проведення процедури Лазерної епіляції. 

Тривалість процедури залежить від кількості зон, які потрібно обробити лазером, і їх величини. Епіляція всього тіла займає всього приблизно 2 години.

Відсутність врослих волосків. Лазерна епіляція — це єдиний спосіб, здатний кардинально вирішити проблему врослого волосся.

Відмовившись від гоління, шугарингу, воскової депіляції обравши Лазерну Епіляцію, ви назавжди забудете про проблему врослого волосся. 

ПЕРЕВАГА ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ 

ТИПИ ПОПУЛЯРНИХ  ЛАЗЕРНИХ АПАРАТІВ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ НЕ БАЖАНОГО ВОЛОССЯ  ТА ЇХ ЕФЕКТИВНІСТЬ

Рубіновий

Косметологічний апарат з довжиною хвилі в 694 нанометра, що проходить через стрижень зі штучного рубіна — один з найстаріших апаратів для епіляції за допомогою квантів. Його перевага — дешевизна. В іншому він значно програє більш сучасним аналогам.

До недоліків рубінового епіляційна приладу можна віднести:

 •  можливість застосування тільки на світлій шкірі з темним волоссям;
 • хворобливі відчуття;
 • ризик придбати роздратування;
  невисоку швидкість — 1 імпульс в секунду.

Олександритовий

Довжина імпульсу, що проходить через штучний александрит, дорівнює 755 нм. Ця величина дозволяє побачити результат руйнування волосків прямо під час процедури. Прилад здатний впливати на світлі фототипи, до яких відносяться: скандинавський, светлокожий європейський, середньоєвропейський види зовнішності.

Прилад робить два спалахи в секунду — це оптимальний час для того, щоб перемістити маніпулу на інше місце.

До недоліків можна віднести високу вартість і неможливість видалення волосся олександритовим лазером на засмаглій і смаглявою шкірі.

Діодний

Лазери нового покоління працюють безболісно, ​​використовуючи техніки руйнування фолікула волосся без нагріву. На сьогоднішній день доданий тип лазера — кращий для епіляції. Переваги приладу з напівпровідниковим діодом — чому варто вибрати саме його:

 •  довжина хвилі в 808 нм повністю поглинається меланіном, забезпечуючи 100% руйнування волоса;
 •  хороша швидкість обробки;
 •  здатність впливати на темне волосся на темній шкірі, знищувати світлі, успішно працюючи на всіх європейських фототипу зовнішності.

Неприємні відчуття при використанні діодного лазера нейтралізуються за допомогою охолодження наконечником апарату зі штучного сапфіра.

Неодимовий

Неодимовий лазер — єдиний вид світлової епіляції, який, крім незначного впливу на меланін, блокує доступ харчування для волосся, руйнуючи кровоносну судину. Волос гине протягом 7-10 днів, період відновлення фолікула може займати кілька років.При процедурі пацієнт відчуває лише легке тепло.

Дуже ефективний вплив і можливість використання на шкірі будь-якого кольору все ж не дає цього виду незаперечного лідерства в рейтингу кращих епіляторів. Недоліком є ​​низька потужність лазеру і необхідність великої кількості сеансів. тижнів.

Салон Angel Laser Studio працюємо лише на найкращому обладнанні, а саме на апаратах виробництва Південної Кореї KAANI PRINCESS 755/808/1064 НМ.

Діодний трьохвильовий лазер об’єднує 3 лазера: Діодний (808 Нм),Александритовий (755 Нм), неодімовий (1064 Нм)

Підходить для всіх типів шкіри і кольорів волосся з додатковою системою охолодження, що забезпечує мінімальні больові відчуття.

Наш лазер працює без вакуумної насадки, а тому не створює додатковий дискомфорт і больові відчуття

Гарантує найкращий результат за мінімальну кількість процедур!

ПОКАЗАННЯ ТА ПРОТИПОКАЗАННЯ

Показання:

 • Зайва рослинність на обличчі і шиї
 • Схильність до вростання волосків в зоні бікіні і на обличчі
 • Надмірно чутлива шкіра, розташована до появи роздратування після гоління і застосування травматичних способів епіляції
 • Світла шкіра, переважно темне волосся на тілі

Абсолютні протипоказання до лазерної епіляції:

 • Герпес, гнійні висипання на шкірі
 • Декомпенсована форма цукрового діабету
 • Наявність онкологічних пухлин
 • Інфекційні процеси в гострій стадії
 • Вагітність і період лактації
 • Алергічні реакції в стадії загострення

Відносні протипоказання до проведення лазерного видалення волосся:

 • Варикозне розширення вен
 • Велика кількість родимок, бородавок, пігментних плям
 • Присутність травм, саден і порізів на шкірі
 • Респираторно-вірусні інфекції
 • Гормональні розлади
 • Погана регенерація тканин
 • Менструація

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

1. КОНСУЛЬТАЦІЯ

Огляд спеціаліста який визначить обсяг роботи, оцінить стан шкіри і розрахує приблизну кількість необхідних процедур.

2. ПІДГОТОВКА

Підготовка місця проведення процедури. Підготовка зони впливу лазера. Спеціаліст на зону впливу наносить дезінфікуючий засіб, після наносить контактний гель який є безпосереднім провідником для лазера та одночасно захищає шкіру.

3. ЛАЗЕРНИЙ ВПЛИВ

Надаються захисні окуляри та починається лазерний вплив.

4. ПІСЛЯ ЕПІЛЯЦІЇ

Після епіляції зону обробляють спеціальним заживлюючим засобом, який швидко усуває дискомфорт, почервоніння, та прискорює процес загоєння шкіри.

ОСОБЛИВОСТІ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

СКІЛЬКИ ПОТРІБНО ПРОЦЕДУР?

Лазер впливає тільки на фолікули в стадії активного росту, тому перший візит позбавить вас приблизно до 20% волосся. Щоб досягти хорошого результату, відвідати салон потрібно буде кілька разів. Кількість сеансів залежить від зони яка обробляється і індивідуальних особливостей організму. В середньому, розраховуйте на 8-10 відвідувань. Часові проміжки між візитами підбираються фахівцями індивідуально.

ЧИ МОЖНА РОБИТИ ЕПІЛЯЦІЮ В ЛІТКУ ?

Робити Лазерну Епіляцію в літку можна. Але варто приділити шкірі більше уваги: ​​за 14 днів до сеансу і 2 тижні після нього виключіть перебування під прямими сонячними променями. А також користуйтеся захисними засобами з рівнем захисту SPF50.

АКЦІЯ! ОТРИМАЙ СУПЕР ЗНИЖКУ
— 40% НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ

ЛИШЕ ДЛЯ НОВИХ КЛІЄНТІВ

Акція діє до кінця місяця.

Лазерная епіляція — Angel Laser Studio