Search

ОБЛАДНАННЯ САЛОНУ ANGEL LASER STUDIO

Angel Laser Studio працює лише на найкращому обладнанні, а саме на апаратах Нового покоління 2021 року виробництва Південної Кореї KAANI PRINCESS 755/808/1064 НМ

KAANI PRINCESS 755/808/1064 НМ виробництва Кореї є одним з найкращих пристроїв завдяки найбільш передовим технологічним рішенням, а також завдяки застосуванню в його складі комплектуючих від найвідоміших і надійних виробників обладнання. У його складі використовуються компоненти виробництва Німеччини, Італії, США, Японії. Так, діодний лазер і основні компоненти маніпули виробляє Німеччина, в системах рідинного охолодження і фільтрації води застосовані елементи, що випускаються італійськими компаніями, сапфірові кристали випущені в США, а комутаційні вироби виготовлені в Японії.


Модель KAANI PRINCESS швидко, ефективно і абсолютно безпечно проводить лазерну епіляцію. Цей вид процедур є однією з маніпуляцій, успішне виконання якої надзвичайно залежить від якості використовуваного обладнання. Застосовуючи даний лазер, можна однаково легко робити епіляцію на обличчі або тілі світлого волосся на блідій шкірі, без зусиль видалить товсте темне волосся зі смаглявою або дуже засмаглою поверхні епідермісу. Так само ефективно з його допомогою можна видалити «рослинність» в пахвових западинах або зоні бікіні. KAANI PRINCESS 755/808/1064 НМ має ряд особливостей, які роблять його одним із кращих апаратів Лазерної епіляції.

Переваги лазера KAANI PRINCESS:
— Діодний трьохвильовий лазер об’єднує 3 лазера: Діодний (808 Нм), Александритовий (755 Нм), Неодімовий (1064 Нм)
— Підходить для всіх типів шкіри і кольорів волосся
— Є додаткова система охолодження, що забезпечує мінімальні больові відчуття. KAANI PRINCESS 755/808/1064 НМ обладнанний охолоджуючою маніпулою, що слугує легкою анестезією. Ви будете відчувати лише легке поколювання і тепло
KAANI PRINCESS 755/808/1064 НМ працює без вакуумної насадки, а тому не створює додатковий дискомфорт і больові відчуття.

Ви можете бути впевнені в якості і безпечності процедури Лазерної епіляції в Angel Laser Studio!