Search

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ

НА БУДЬ-ЯКІЙ ДІЛЯНЦІ ТІЛА

На сьогоднішній день епіляція лазером є найбільш ефективним і безпечним способом видалення волосся на будь-яких ділянках тіла, будь то зони особи, ніг або бікіні. До її допомоги вдаються все більше жінок по всьому світу. А завдяки використанню професійного обладнання з Кореї, вам не потрібно відрощувати волосся перед процедурою, як цього вимагають в інших салонах!
Діодний лазер вигідно відрізняється від безлічі інших існуючих варіантів епіляції, за допомогою якого ви зможете назавжди (або на кілька років, в залежності від індивідуальних особливостей кожної людини) позбутися небажаного волосся на будь-яких окремих ділянках тіла.
Впливаючи на поверхню шкіри максимально делікатно, лазер, на відміну від електо- або елос-епіляції, де використовуються імпульси електричного струму, не викликає больових відчуттів під час процедури, а сам процес епіляції займає всього кілька хвилин.

НА НАЙСУЧАСНІШОМУ ОБЛАДНАННІ

Салон Angel Laser Studio — ми працюємо лише на найкращому обладнанні, а саме на апаратах виробництва Південної Кореї KAANI PRINCESS 755/808/1064 НМ — визнаним світовим лідером у виробництві обладнання для лазерної косметології та хірургії.

Діодний трьохвильовий лазер об’єднує 3 лазера: Діодний (808 Нм),Александритовий (755 Нм), неодімовий (1064 Нм)

Підходить для всіх типів шкіри і кольорів волосся з додатковою системою охолодження, що забезпечує мінімальні больові відчуття.

Наш лазер працює без вакуумної насадки, а тому не створює додатковий дискомфорт і больові відчуття.

ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ

В більшості випадків не потрібно ніяких спеціальних дій перед процедурою лазерної епіляції, проте для досягнення максимального ефекту, ми рекомендуємо дотримуватися цих простих правил:
— відмовтеся від відвідувань пляжу або солярію за 2 тижні до процедури
— за 2-4 тижні до початку курсу лазерної епіляції слід перестати висмикувати волосся будь-яким чином (віск, шугарінг, пінцет, механічний епілятор і т.д.)
— за 1 день або в день відвідування салону збрийте волосся звичайним станком — процедура проводиться виключно на гладку шкіру
— безпосередньо перед процедурою очистіть шкіру на ділянках тіла, — де буде робитися епіляція — не потрібно використовувати дезодорант, тональний крем і т.д.

Після процедури епіляції діодним лазером для шкіри потрібно відновний період, тому, будь ласка:
— утримайтеся від глибокого пілінгу.
— та не застосовуйте процедури епіляції, пов’язані з видаленням волосся з коренем (віск, пінцет, шугарінг або механічний епілятор)
— протягом 2-х тижнів намагайтеся не засмагати на сонці або в солярії

ЩО БУДЕ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ?

Ефективність лазерної епіляції доведена багаторічною практикою. Найсучаснішим і безпечним лазером для даної процедури є діодний лазер.
Уже після першого сеансу епіляції знищується не менше 20% фолікулів волосся на оброблюваній ділянці тіла. При подальших процедурах результат зберігається, і кожен новий раз руйнується не менше 15-20% волосяних цибулин.
Процедуру епіляції повторюють до повного припинення росту волосся. Сама кількість необхідних процедур і інтервали між ними залежать від структури волосся пацієнта. Для різних ділянок тіла може вимагатися різна кількість повторень процедур, однак в середньому курс становить від 6 до 10 сеансів для жінок і від 8 до 12 для чоловіків.
Досягнутий результат зберігається надовго, але тим не менше волосяні фолікули мають властивість відновлюватися. Період відновлення фолікул залежить виключно від індивідуальних особливостей людини (гормональний фон в першу чергу).

ПЕРЕВАГИ ДІОДНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

Ефективність здійснених процедур лазерної епіляції безпосередньо залежить від апарату, на якому вони виконуються. На сьогоднішній день на ринку частіше використовують чотири, що розрізняються по довжині хвилі лазера:

 • Рубіновий (694 нм)
 • Олександритовий (755 нм)
 • Діодний (808 нм)
 • Неодимовий (1064 нм)

Кращим по праву вважається діодний, оскільки він фокусує лазер на необхідну глибину проникнення. При використанні діодного лазера немає такого нагріву шкіри, як у інших.
Діодні лазери з успіхом можна застосовувати для видалення волосся будь-якого кольору (крім сивого), і на всіх фототипу шкіри: від блідої скандинавської до темної африканської.
Рубіновий лазер ви можете знайти тільки в самих застарілих моделях косметологічного обладнання, застосовувати його можна з розрахунком на малу частку успіху, тільки на світлій шкірі і тільки для видалення темного волосся.
Олександритовий лазер все ще дуже затребуваний і популярний, за допомогою нього можна видаляти не тільки темне волосся, але і кольори «шатен», проте світле волосся залишаються йому непідвладні, також як і марно його застосування для смаглявої шкірі. Якщо ж ви зважитеся на процедуру з олександритовим лазером, переконайтеся в кваліфікації вашого майстра, так як тут підвищений ризик отримання опіку.
Неодимовий лазер відрізняється від всіх інших принципом дії, він впливає не на меланін, а безпосередньо на волосяні клітини в фазі зростання (оксигемоглобін). Його, як і діодний, можна з успіхом застосовувати для всіх типів шкіри і типів волосся. Але істотним недоліком у нього є достатня болісність проведених процедур. Такий лазер знайшов більше застосування для видалення судинних сіточок, кондилом, бородавок і лікування варикозу.

ЯК ВПЛИВАЄ ЛАЗЕР?

Принцип дії лазерного видалення волосся заснований на впливі на волосяний фолікул вузьконаправленного пучка світлових хвиль спеціально підібраною довжини. Проникаючи на глибину 2-3 мм від поверхні шкіри, ці хвилі впливають тільки на цибулину (корінь волоса) і ніяк не відбиваються на інших клітинах епідермісу.
В процесі лазерної епіляції меланін, що міститься в волоссі, поглинає спрямоване на нього світло (спалах лазера), що призводить до нагрівання волосся зсередини і подальшого руйнування волосяного фолікула.
Зазнавши такого впливу, волосся незабаром випадає разом з коренем, безболісно і на кілька років до моменту природного відновлення фолікула. Частина волосся в фазі активного зростання (видимі на поверхні шкіри) випадає протягом 2-х тижнів після першої процедури. Решта ж волосся, яке в момент проведення сеансу перебувало в неактивній фазі або в процесі підготовки до зростання, видаляється під час повторних процедур (всього 6-10 сеансів) — коли воно стане видимим на поверхні шкіри і тим самим доступним для впливу лазеру.

КОМУ ПОКАЗАНА ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ

Епіляція діодним лазером — це не тільки естетична краса і спосіб значно спростити щоденні процедури по догляду за тілом. Існують випадки, коли така епіляція може бути єдиним рішенням для боротьби із зайвими волоссям, а класичні способи видалення волосся просто незастосовні через індивідуальних особливостей конкретного пацієнта. Наприклад, якщо:

 • у вас швидко і рясно росте волосся
 • процедури депіляції (біоепіляції) викликають у вас хворобливі відчуття або роздратування шкіри
 • у вас багато врослого волосся
 • після депіляції у вас виникає ефект «синьої бороди»
 • ви страждаєте від фолікуліту (запалення волосяних фолікулів)

У всіх описаних випадках лазерна епіляції допоможе позбутися вам від неприємних відчуттів, зайвого волосся і значно спростить і полегшить вам життя.

КОМУ ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ ПРОТИПОКАЗАНА

Перед записом на процедуру обов’язково ознайомтеся з наведеними списком протипоказань, при яких епіляція лазером не рекомендується або не допускається:

 • вагітність і період лактації
 • істинний фотодерматит
 • наявність варикозу (2 + ступеня), герпесу, псоріазу або келоїдних рубців в зоні обробки
 • волосяні родимі плями в зоні обробки
 • множинні родимки на тілі
 • розлади згортання (лейкоз) крові
 • різні форми цукрового діабету
 • онкологічне захворювання
 • застосування гормональних і деяких знеболюючих препаратів (потрібна обов’язкова консультація з лікарем)
 • епілепсія
 • деякі типи вірусних захворювань
 • підвищена світлочутливість

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ГРАФІК ПРОЦЕДУР

Перші 3 процедури проводяться щомісяця. Потім розробляється індивідуальний графік відвідування салону. Він може як змінитися, так і залишитися незмінним.
Фахівці Angel Laser Studio заздалегідь обговорюють з клієнтом потрібну кількість сеансів.
Щоб отримати максимальний результат, важливо не пропускати сеанси і строго дотримуватися графіка.

ЩОМІСЯЧНИЙ

Якщо у Вас, швидко відновлюються фолікули і прокидаються сплячі волоски, графік назначається щомісячний.

ІНТЕРВАЛЬНИЙ

Другий і третій сеанс призначаються з інтервалом в 1 місяць. Якщо у Вас ріст волосся значно сповільниться, з’являться великі ділянки гладкої шкіри, такі процедури будуть проводитися з великою перервою. Зазвичай він становить 1,5-2 місяці.

 

ЗАПИШИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ -40%